JOINT ACTIVITY
Nasze propozycje

JOINT ACTIVITY

JOINT ACTIVITY
Marka: Starlife
Kod produktu: JOINT ACTIVITY 60tabl
Dostępność: W magazynie
Cena: 176.00zł
Ilość:       
JOINT ACTIVITY I ARTHRIMAX - DOBRANA Z NICH PARA

Około 80% osób w wieku powyżej 50 lat ma problemy zdrowotne ze stawami, a schorzenia te są często efektem nawyków; życia w bezruchu z pełnym brzuszkiem. Konstrukcje drapaczy chmur opierają, się na stalowych dźwigarach, podobnie jak nasze ciało posiada mocną kostną podporę. W odróżnieniu od „metalowych szkieletów” budynków, nasze rusztowanie jest ruchome, rośnie z wiekiem i potrafi się samo naprawiać. Kości są bierną częścią szkieletu, a ich ruch umożliwiają stawy (ruchome połączenia kości), które na zasadzie działania zawiasów, pozwalają ciału wykonywać precyzyjne czynności.

Aby sprawnie funkcjonować, stawy potrzebują zdrowych chrząstek i odpowiedniego ich smarowania, inaczej ulegają zużyciu, a my cierpimy z powodu reumatyzmu. Wysiłek fizyczny, sport wyczynowy, procesy chorobowe i niedożywienie prowadzą do zwyrodnień chrząstek, mazi stawowej łękotek, tarczek międzykręgowych, więzadeł i powięzi. Zmiany te mogą dotyczyć ludzi w różnym wieku, u dzieci i młodzieży ich przyczyną są z reguły urazy i infekcje, u osób starszych choroby autoimmunologiczne i zmiany zwyrodnieniowe postępujące z wiekiem.

W leczeniu schorzeń układu ruchu medycyna klasyczna akceptuje jako działania wspomagające udział suplementów w diecie pacjentów. Lekarze zalecają spożywanie preparatów z glukozaminą, chondroityną i siarką jako składniki uzupełniające pożywienie niezbędne dla zachowania zdrowych elementów układu kostno-mięśniowo-stawowego. Ich efekt działania przeciwbólowego, przeciwzapalnego jest porównywalny do leków chemicznych, lecz nie powoduje skutków ubocznych. Leczenie z udziałem suplementów pozwala pacjentom w znacznym stopniu odzyskać sprawność poruszania się i powoduje, że na długi czas znikają obrzęki, zaczerwienienie i ból stawów na skutek podjęcia przez organizm działań naprawczych.

Postępujące zmiany degeneracyjne chrząstek stawowych i zmiany zapalne „maziówki” (mazi stawowej) powodują, że kości pozbawione „zderzaków” i „smaru” najpierw skrzypią, później boleśnie uderzają o siebie, a w końcu sztywnieją. Choroba atakuje stawy jeden po drugim i drobne stawy palców, i te duże bioder i kolan.
Do tej pory osoby z reumatyzmem leczone były środkami przeciwbólowymi i przeciwzapalnymi, a w ostateczności wkraczał chirurg.

Obecnie alternatywą dla leczenia środkami chemicznymi zmian zwyrodnieniowych są suplementy diety.
JOINT ACTIVITY i ARTHRIMAX – to dietetyczne środki żywieniowe poprawiające funkcjonowanie stawów. Zatrzymują proces niszczenia chrząstek stawowych, a nawet do pewnego stopnia mogą odbudować zużyte chrząstki. Suplementy możemy stosować zarówno w zdrowiu, jak i w okresie trwania dolegliwości ruchowych.

JOINT ACTIVITY – to preparat dla ciebie, jeśli jesteś:
1. Osobą aktywną fizycznie: uprawiasz sport wyczynowy lub rekreacyjny albo ciężko pracujesz i narażasz swoje stawy na obciążenia i mikrourazy. Swoją dietę musisz uzupełniać JOINT ACTIVITY, bo w nim są składniki „konserwujące” twoje stawy.
2. Lub jesteś seniorem. Twoja aktywność fizyczna prawdopodobnie jest niewielka (bo życie płynie bez pośpiechu). Wolniej też zachodzą procesy przebudowy i regeneracji elementów układu ruchu: stawów i kości. Łatwiej dochodzi do zwyrodnień stanów zapalnych (z bólem i obrzękiem), złamań czy pęknięć (bo kości są bardziej kruche).Dobrze jest stosować wówczas razem z JOINT ACTIVITY, preparat ARTHRIMAX, ponieważ w starszym wieku pojawiają się dodatkowo kłopoty z trawieniem, co prowadzi do niedożywienia lub niepotrzebnej tuszy obciążającej stawy.

ARTHRIMAX działa przeciwzapalnie, zmniejsza obrzęki, likwiduje ból zesztywniałych stawów, usprawnia proces przemiany materii, korzystnie wpływa na stan śluzówki jelit układu pokarmowego, perystaltykę jelit i pracę jelita grubego.

Głównym zadaniem JOINT ACTIVITY i ARTHRIMAX jest utrzymywanie w zdrowiu aparatu ruchu i jego „konserwacja” podczas wysiłku lub obciążeń oraz jego odbudowa w przypadku „zużycia”. Efekt działania przy suplementacji trwającej 3 miesiące jest długotrwały, a zauważalny już po pierwszych tygodniach stosowania w postaci poprawy sprawności ruchu i kondycji fizycznej.

JOINT ACTIVITY i ARTHRIMAX zalecane są w profilaktyce:
− By mieć zdrowe stawy, więzadła i chrząstki
− By sport był „zdrowy” i był przyjemnością
− By ciężka praca nie zrobiła z ciebie kaleki.

JOINT ACTIVITY i ARTHRIMAX zalecane leczniczo:
− W chorobach zwyrodnieniowych
− Reumatyzmie
− Sztywności stawów, bólach i obrzękach
− Osteoporozie
− Złamaniach i urazach
− By mieć piękne włosy, zdrową cerę i paznokcie.

Napisz opinię

Imię i nazwisko:


Opinia: Uwaga: HTML nie jest interpretowany!

Ocena: Zła           Dobra

Wpisz kod w polu poniżej: