GLUCOSAMINE STAR

GLUCOSAMINE STAR

GLUCOSAMINE STAR
Marka: Starlife
Kod produktu: GLUCOSAMINE STAR 60KAPS
Dostępność: W magazynie
Cena: 101.00zł
Ilość:       
GLUCOSAMINE STAR - RATUJE NASZE STAWY

Zdeformowane stawy, bezlitosny ból i niewielka nadzieja na wyleczenie - to oferta konwencjonalnej medycyny, która twierdzi, że degeneracja jest procesem nieodwracalnym, a w wielu przypadkach nie można jej nawet spowolnić. Podawane pacjentom latami środki przeciwbólowe, nie tylko nie likwidują przyczyny choroby, lecz często stają się powodem choroby wrzodowej czy uszkodzeń nerek. W zaawansowanym stadium choroby niejednokrotnie jedynym wyborem
pozostaje już tylko chirurgiczna wymiana stawu.

Medycyna niekonwencjonalna proponuje nieinwazyjną, fizjologiczną terapię choroby zwyrodnieniowej stawów z wykorzystaniem preparatu GLUCOSAMINE STAR. Chrząstki stawowe o gładkiej, twardej i sprężystej tkance działają niczym zderzaki i amortyzatory, zapobiegając ścieraniu się powierzchni stawowych nasad kości. Z wiekiem chrząstka ulega zniszczeniu i wysychaniu jak piana wyrzucona na morski brzeg. Czasami zanikająca chrząstka może odsłonić powierzchnie
stawowe kości. Pojawia się ostry ból, stawy sztywnieją, zmniejsza się ich ruchomość, występują obrzęki. Choroba atakuje jeden po drugim, zwłaszcza stawy rąk, kolan i bioder. W chorobie zwyrodnieniowej stawów dochodzi do zaburzenia biosyntezy glikozaminoglikanów (długich łańcuchów polisacharydowych), odpowiedzialnych za regenerację tkanki chrzęstnej.

Substratem w tej reakcji jest właśnie glukozamina -aminocukier, naturalnie występujący w ludzkim organizmie. Glukozamina jest pochodną glukozy. W pożywieniu występuje w śladowych ilościach, produkowana jest również przez komórki tkanki chrzęstnej.

Jak działa glukozamina?
Stymuluje proces odbudowy uszkodzonej tkanki chrzęstnej. Wpływa na metabolizm w tkance, chroni ją przed degradacją. Łagodzi ból, zmniejsza obrzęki. Obecność w preparacie wyciągu z „kociego pazura” (Una de Gato) - drzewiastego pnącza z dorzecza Amazonki - w znacznym stopniu podnosi skuteczność preparatu. Una de Gato zawiera liczne związki polifenolowe - w tym zespół bardzo silnych antyoksydantów, hamujących mutagenne (nowotworowe) oddziaływanie na organizm wolnych rodników. To jeden z nich - tlen singletowy 02 jest przyczyną choroby stawów, Inne związki zawarte w „kocim pazurze” działają przeciwzapalnie (glikozydy kwasu chininowego), przeciwbakteryjnie i przeciwwirusowo. W znacznym stopniu zwiększają odporność organizmu, który jeśli jest sprawny, sam doskonale potrafi sobie radzić z chorobami.

Dostarczanie glukozaminy z zewnątrz w postaci siarczanów lub chlorowodorków pobudza biosyntezę proteoglikanów, przeciwdziałających degradacji chrząstek stawowych. Glukozamina może poprawić jakość życia, przynosząc zdrowie na długie lata.

Jest ona bardzo skuteczna w leczeniu takich chorób jak:
− reumatyczne zapalenie stawów;
− dyskopatie i zwyrodnienia kręgosłupa (odcinka szyjnego i lędźwiowego);
− zapalenia ścięgien;
− zapalenia maziówki;
− rozmiękczanie chrząstki;
− pooperacyjne leczenie stawów.

GLUCOSAMINE STAR powinien być preparatem z wyboru w leczeniu artrozy, ponieważ w dużym stopniu może złagodzić ból, a także odsunąć konieczność interwencji chirurgicznej.

Dawkowanie: Zależnie od masy ciała, w ostrych stanach choroby, glukozaminę stosuje się w dawkach 1000 mg - do 55 kg wagi ciała, 1 500 mg - powyżej 55 kg na dobę w dawkach podawanych podczas posiłku.

Dużą skuteczność GLUCOSAMINE STAR zaobserwowano już po 4 - 8 tygodniach, choć zalecany okres kuracji to 90 dni. W profilaktyce zdrowotnej zażywamy 1 tabl. 3 x dziennie w trakcie jedzenia.

Aby przyspieszyć efekt poprawy zdrowia należy zlikwidować nadwagę oraz ułożyć program ćwiczeń ruchowych poprawiających elastyczność stawów i mięśni.W pożywieniu powinny znaleźć się nienasycone kwasy tłuszczowe omega-3, które zmniejszają bóle reumatyczne stawów, obrzęki, sztywność stawów - hamując rozwój procesu zapalnego w komórkach.

Zalecane kombinacje: OMEGA-3 EPA

Składniki (2 kapsułek): Chlorowodorek glukozaminy 1.100 mg; Uncaria tomentosa (koci pazur, kora, ekstrakt 4:1) 800 mg; maltodekstryna; dwutlenek krzemu (substancja przeciwzbrylająca); sole magnezowe kwasów tłuszczowych (stearynian magnezu -substancja przeciwzbrylająca). 
Kapsułka żelatynowa- wytworzona z żelatyny pochodzenia zwierzęcego.

Napisz opinię

Imię i nazwisko:


Opinia: Uwaga: HTML nie jest interpretowany!

Ocena: Zła           Dobra

Wpisz kod w polu poniżej: