CLA 1000

CLA 1000

CLA 1000
Marka: Starlife
Kod produktu: CLA 1000 60 SOFTGELS
Dostępność: W magazynie
Cena: 129.00zł
Ilość:       

CLA 1000 – POŻEGNAJ EFEKTY JEDZENIA I CELLULIT

 

Aby zrozumieć jak może pomóc Ci CLA 1000, musisz poznać mechanizmy, jakie sterują procesem zamiany tłuszczu w ciepło. Wałeczki sadełka na brzuchu, biodrach, udach, których usiłujesz się pozbyć to tzw. „biały tłuszcz”. Tuż pod skórą tworzy on warstwę cieplnej izolacji, to też Twoje źródło energii na wypadek, gdyby przyszło Ci do głowy zagłodzić się na śmierć. Głęboko w ciele występuje też inny rodzaj tkanki tłuszczowej nazywany „brunatnym tłuszczem”. Otula on wewnętrzne narządy, jest poduszeczką dla kręgosłupa i otacza duże naczynia krwionośne. Nie jest magazynem tłuszczu, ale służy do: spalania zapasów tłuszczu (w celu uzyskania ciepła, np. zimą) a także nadzoruje wagę ciała. Stanowi zaledwie 10% masy tłuszczowej, ale właśnie tutaj 25% tłuszczów ulega spalaniu. Od aktywności „tkanki brunatnej” zależy więc ile spożytych tłuszczów zostanie zamienionych na energię a ile zostanie zmagazynowanych i utworzy koleją fałdkę. Ludzie szczupli, u których warstwa tłuszczu zapasowego jest niewielka mogą zjadać kaloryczne posiłki i nie tyją. Ich „tkanka brunatna” jest aktywna, bo wciąż produkuje ciepło z tłuszczu i ten nie ma szans ich tuczyć. U Ciebie prawdopodobnie pozostaje w stanie uśpienia, bo każda nadwyżka jedzenia to dodatkowy kilogram tłuszczu. Z wiekiem maleje ilość „tkanki brunatnej” a tym samym wzrasta skłonność do tycia – uważaj !

 

A teraz dobra wiadomość: Jak już wiesz, proces, który zmienia tłuszcz w energię ciepła
nazywany jest Termogenezą. Stosując suplementy diety zawierające tzw. termogeniki możemy ten proces przyspieszyć. Dla Ciebie oznacza to jedno – CLA 1000 pomoże Ci w walce z nadwagą.
Przy odrobinie dobrej woli – rezygnując ze słodyczy i żywności przetworzonej przemysłowo, włączając do grafiku swoich zajęć np. spacery, marsze czy jazdę na rowerze, poczujesz jak odzyskujesz energię. Zobaczysz efekty gratis, miejsce tłuszczu zajmą mięśnie, skóra nie będzie zwisać i zniknie brzydka pomarańczowa skórka (cellulit).

CLA 1000 poprzez aktywowanie produkcji i emisję energii termicznej z zapasów tłuszczów może hamować powstawanie zmian miażdżycowych w naczynkach i regulować poziom cukru we krwi. W przypadku osób z nadwagą są to dodatkowe korzyści, jakie płyną dla organizmu z takiej suplementacji.

CLA 1000 pod tą nazwą kryje się sprzężony kwas linolowy (metabolit kw. tłuszczowych Omega-6). Jego źródłem w pożywieniu są tłuszcze zwierząt przeżuwających tłuszcz indyczy i mleczny, ale nie jesteśmy w stanie zjadać ich tyle by miało to znamienny wpływ na termogenezę (bez konsekwencji zdrowotnych)

CLA 1000 jest zażywany w ilości 3-5 kps. dziennie podczas posiłków. Wspiera proces redukcji masy ciała w sposób, jaki nie osiągniesz stosując tylko dietę. Wzmaga aktywne spalanie tłuszczu, hamuje jego odkładanie, likwiduje komórki tłuszczowe i nie pozwala im się rozrastać. CLA 1000 reguluje apetyt, zapobiega efektom Jo-Jo, kiedy chcesz utrzymać nową wagę i kształtuje atrakcyjny
wizerunek ciała.

Napisz opinię

Imię i nazwisko:


Opinia: Uwaga: HTML nie jest interpretowany!

Ocena: Zła           Dobra

Wpisz kod w polu poniżej: