C-500 STAR
Nasze propozycje
0.00zł
B5000RS-6-sini
0.00zł
Proszek Premium
158.00zł
0.00zł

C-500 STAR

C-500 STAR
Marka: Starlife
Kod produktu: C-500 STAR 50tabl
Dostępność: W magazynie
Cena: 83.00zł
Ilość:       
C -500 STAR – KWAŚNY BODYGUARD

Opinie na temat zażywania witaminy C są podzielone. Przeciwnicy suplementowania diety uważają, że dawki większe od zalecanych norm dziennego spożycia są „wyrzucaniem pieniędzy w błoto” lub wręcz szkodliwe dla nerek. Zdaniem laureata nagrody Nobla - Linusa Paulinga witamina C jest dla organizmu bezcenna. To skuteczny środek przeciw wielu chorobom od zwykłego przeziębienia po choroby nowotworowe.

W okresie zimowo-wiosennym rośnie popyt na witaminę C. Lekarze zalecają zażywanie większych dawek witaminy C, by ustrzec się przed przeziębieniem i grypą. Wiele osób sięga po witaminę C odczuwając bóle reumatyczne lub tzw. łamanie w kościach, a nawet przy zwykłym zmęczeniu. Jedno jest pewne! Więcej witaminy C (poza dietą) potrzebują: nałogowcy (palacze, alkoholicy), diabetycy, osoby zażywające regularnie aspirynę, „mięsożercy” i wszyscy, którzy piją wodę ze skorodowanych rur. Potrzebują ją przede wszystkim mieszkańcy terenów skażonych ekologicznie. Witamina C chroni przed kadmem z rur wodociągowych i przed zatruciem gazami i pyłami uprzemysłowionych miast.

Poziom witaminy C w organizmie jest zmienny. Silne emocje, podobnie jak atak serca mogą znacznie ten poziom obniżyć, W odróżnieniu od zwierząt, człowiek nie potrafi jej sam wytwarzać ani gromadzić zapasów. Dlatego w sytuacjach, gdy wzrasta zapotrzebowanie na witaminę C np.: podczas dużego wysiłku, uprawiania sportu lub choroby musimy ją po prostu dodatkowo zjadać w postaci suplementu.

Naturalna czy syntetyczna? Witamina C znajduje się w warzywach i owocach, ale proces ich przetwarzania powoduje duże jej straty. Witamina C jest wrażliwa na światło, temperaturę i wilgoć w skutek, czego ulega rozkładowi. Obecnie produkuje się witaminę C do celów leczniczych z owoców dzikiej róży, które uznano za najlepiej przyswajalne jej źródło. W naturalnej witaminie C kwas askorbinowy występuje razem z substancjami towarzyszącymi (bioflawonoidy) o silnych właściwościach antyoksydacyjnych. W związku z czym jej działanie jest trwalsze i skuteczniejsze niż działanie czystego kwasu askorbinowego.

Bioflawonoidy choć nie są witaminą, często nazywa się witaminą P. Jest to grupa substancji czynnych, które razem z kwasem askorbinowym wpływają pozytywnie na pracę serca, stan naczyń krwionośnych, działają przeciwzapalnie i przeciwalergicznie. Dzięki połączeniu naturalnej witaminy C z owoców dzikiej róży z czystym kwasem askorbinowym, możemy skuteczniej zwalczać wirusy, zapobiegać chorobom układu krążenia, zwyrodnieniom i chorobom reumatycznym, cukrzycy, a także nowotworom.

Witamina C wskaźnikiem naszej urody. Niedostateczna ilość witaminy C wywołuje szereg oznak starzenia: zmarszczki, pochyłe plecy, kwiaty starości (plamy na skórze) i łatwość powstawania zasinień. Witaminy C potrzebuje kolagen, by dojrzewać i jest to jeden z najważniejszych dowodów, że zapotrzebowanie w starszym wieku na witaminę C wzrasta.

Dzięki witaminie C naczynia krwionośne pozostają elastyczne i wolne od cholesterolu, stawy nie sztywnieją, a skóra nie wiotczeje.

Zażywaj, więc witaminę C:
− gdy prowadzisz aktywny tryb życia, uprawiasz sport;
− w przeziębieniu i chorobach zakaźnych;
− w cukrzycy;
− w nadczynnościach tarczycy;
− wrzodach układu pokarmowego;
− przed i po zawale, w nadciśnieniu i miażdżycy
− gdy palisz papierosy i pijesz alkohol;
− w okresie intensywnego wzrostu;
− w alergiach;
− w sytuacjach stresowych;
− by chronić swój organizm przed skutkami
skażenia środowiska;
− by opóźnić proces starzenia
− w odchudzaniu
− w profilaktyce schorzeń układu ruchu
− w profilaktyce chorób nowotworowych

Sposób użycia
1–2 tabletki dziennie.
Uwaga: Produkt nie zastępuje zróżnicowanej diety. Nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży i karmiących. Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu w sposób niedostępny dla małych dzieci.
Zawiera substancje słodzące.

Skład
(1 tabl.): witamina C 500 mg = 833 % DZS* (dzika róża, askorbinian sodowy, kwas askorbinowy; zawiera 50 mg sodu).
Substancje dodatkowe: sacharoza, sorbitol (substancje słodzące); stearynian magnezu (substancja przeciwzbrylająca); naturalny aromat pomarańczowy.
*DZS = zalecanego dziennego spożycia

 

Napisz opinię

Imię i nazwisko:


Opinia: Uwaga: HTML nie jest interpretowany!

Ocena: Zła           Dobra

Wpisz kod w polu poniżej: