NONI GOLD STAR
Nasze propozycje
GLUCOSAMINE STAR
101.00zł
Spray do ust
24.00zł
CLA 1000
112.00zł
B5000S-MIX-ab
0.00zł

NONI GOLD STAR

NONI GOLD STAR
Marka: Starlife
Kod produktu: NONI GOLD STAR 1000ml
Dostępność: W magazynie
Cena: 364.00zł
Ilość:       
NONI GOLD STAR
 
KTO UZDRAWIA TEN MA RACJĘ. NIE PRAWA MEDYCYNY, ALE ZDROWIE JEJ PACJENTÓW SĄ MIARĄ SUKCESÓW W LECZENIU
Sok z owoców egzotycznego drzewa „Noni” (Morinda citrifolia) to wspaniały podarunek wielkiego aptekarza – natury. To nadzieja dla wielu cierpiących i chorych, którzy pijąc sok z jego owoców mogą odzyskać zdrowie i radość życia. W bajkowej scenerii wysp Polinezji Francuskiej rośnie niezwykłe drzewo. W liczącej wiele setek lat praktyce uzdrowicielskiej, Kahunowie stosują Noni, by pomagać cierpiącym i chorym. Owoce Noni to pożywienie, które chroni przed głodem. Składniki odżywcze: witaminy, minerały oraz substancje aktywne (prokseronina, skopoletyna, antyoksydanty, damnacanthal) odmładzają i krzepią.
Niezwykłe możliwości wielu leczniczych zastosowań Noni, zwanego polinezyjskim uzdrawiaczem (kahunom) poparła współczesna nauka. Człowiekowi nie wystarcza bowiem, że coś pomaga, chce jeszcze wiedzieć jak i dlaczego.
 
SOK Z NONI POWINIEN PIĆ KAŻDY
Życie w pośpiechu, stres, „sztuczne jedzenie” i skażenie środowiska pozostawiają wyraźny ślad na naszym zdrowiu. Jesteśmy zmęczeni, nie radzimy sobie z problemami pracy i w domu, przeziębiamy się, mamy problemy z trawieniem i alergią. Rośnie liczba chorych „na cywilizację”. To osoby z cukrzycą, reumatyzmem, nadciśnieniem, miażdżycą i rakiem. Dla nich Noni stanowi doskonałe uzupełnienie terapii, które prowadzi lekarz. Liczne laboratoria na całym świecie podjęły prace badawcze dra Ralpha Heinicke (odkrywcy Noni) i potwierdziły obecność w owocach Noni wielu substancji, dzięki którym jest on tak wspaniałym środkiem rewitalizującym siły organizmu. Sok z Noni nie jest lekiem, ale środkiem odżywczym, który pomoże obudzić w nas wewnętrznego lekarza, a ten uzdrowi ciało.

Prokseronina (Noni jest najbogatszym jej źródłem), to prekursor działającej w organizmie kseroniny, adaptogenu, który ratuje komórki „chore”, naprawiając je i regenerując.
Skopoletyna chroni naczynia przed miażdżycą, reguluje ciśnienie, leczy stany zapalne i reumatyzm. Działa antyalergicznie i przeciwastmatycznie, skutecznie obniża próg bólu.
Serotonina i melatonina likwidują skrajne nastroje, pomagają w depresji i bezsenności, spowalniają proces biologicznego starzenia.
Damnacanthal to ważne wsparcie w walce z chorobą nowotworową (hamuje podział komórek o cechach nowotworowych).

Wspólne działanie tak wielu substancji pomaga w problemach z cukrzycą, otyłością, złym trawieniem, prostatą i PMS.
Profilaktyczne dawki Noni zawarte w preparacie NONI GOLD STAR – 30ml dziennie (dzieci połowę dawki) pite pół godziny przed jedzeniem (rano) można zalecać jako środek odżywczy dla osób zdrowych i jako środek wspomagający terapie tradycyjnej medycyny w przypadkach:
− obniżonej odporności i osłabieniu,
− bezsenności i lękach, depresjach,
− alergiach i astmie,
− problemach z trawieniem (wzdęcia, zaparcia i biegunki),
− nadciśnieniu i miażdżycy,
− podwyższonym poziomie cukru,
− chorobach reumatycznych,
− syndromie PMS; bolesnych skurczach i nadmiernym krwawieniu,
− w problemach z tarczycą,
− w walce z rakiem.

Skorzystajmy zatem z doświadczeń tych, którzy piją NONI GOLD STAR i odczuli jego pozytywny wpływ na „własnej skórze”. Dziś każdy sam musi zadbać o jakość swojego życia, by walczyć ze skutkami upływającego czasu. Poczuj przypływ energii NONI GOLD STAR, by nie poddać się sterowi. Nie pozwól swojemu umysłowi zasnąć. Dbaj o dobrą kondycję fizyczną i sprawność seksualną. Kontroluj stan swoich komórek i naczyń krwionośnych. Wspieraj siły obronne organizmu. Utrzymuj równowagę hormonalną. Jednym słowem: dodaj życia do swoich lat.

Napisz opinię

Imię i nazwisko:


Opinia: Uwaga: HTML nie jest interpretowany!

Ocena: Zła           Dobra

Wpisz kod w polu poniżej: