Krem rozświetlająco - nawilżający

Krem rozświetlająco - nawilżający

Krem rozświetlająco - nawilżający
Marka: Artistry Ideal Radiance
Kod produktu: Krem rozświetlająco - nawilżający 50ml
Dostępność: W magazynie
Cena: 288.00zł
Ilość:       

Krem rozświetlająco - nawilżający ARTISTRY IDEAL RADIANCE™

Krem o intensywnym i dogłębnym działaniu wyrównuje koloryt skóry i przebudowuje jej naturalną barierę wilgoci.


Działanie

 • Zwiększa stopień przejrzystości i wyrównuje koloryt skóry, dzięki czemu ta odzyskuje promienny blask, zarówno w ciągu dnia, jak i w nocy.
 • Rozjaśnia i nawilża skórę, prowadząc jednocześnie do zmniejszenia aktywności melaniny – barwnika odpowiedzialnego za powstawanie ciemnych plam i przebarwień.
 • Zapewnia natychmiastowe nawilżenie skóry. Długotrwałe i natychmiastowe działanie nawilżające preparatu zostało potwierdzone w warunkach klinicznych.


Zalety

Czy wiesz, że istnieje jeden produkt kosmetyczny, który zapewnia intensywne nawilżenie i przywraca promienny blask skóry?  ARTISTRY IDEAL RADIANCE Krem Rozświetlająco-Nawilżający skutecznie wyrównuje koloryt skóry, eliminuje objawy hiperpigmentacji i zwiększa jej blask, jednocześnie dając efekt intensywnego nawilżenia. 

W ciągu dnia, dzięki nawilżającemu działaniu Kremu Rozświetlająco-Nawilżającego zauważamy, że skóra odzyskuje przejrzystość i promienny blask. W nocy krem zapobiega dehydracji, dając Ci pewność, że następny dzień przywitasz ze świeżą i zdrową skórą. Krem jest odpowiedni do pielęgnacji wszystkich typów skóry, w tym skóry wrażliwej.

 

Ciekawostki

 • Wyniki testów klinicznych pokazują, że Krem rozświetlająco-nawilżający zwiększył poziom nawilżenia aż o 131% już po 15 minutach od aplikacji, a efekty jego działania utrzymywały się przez 8 godzin.
 • 81% konsumentek biorących udział w testach potwierdziło, że Krem Rozświetlająco-Nawilżający przywrócił promienny blask ich skóry już w ciągu 7 dni.*
 • 84% konsumentek biorących udział w testach potwierdziło, że Krem Rozświetlająco-Nawilżający wyrównał koloryt ich skóry już po 4 tygodniach stosowania.*

* Stosowany jako część Systemu-kuracji ARTISTRY IDEAL RADIANCE™.
 

Właściwości

ARTISTRY IDEAL RADIANCE Krem Rozświetlająco-Nawilżający wykorzystuje technologię 3D, za pomocą której dociera do różnych warstw skóry:

 • Działając na górną warstwę, Krem Rozświetlająco-Nawilżający przywraca przejrzystość i promienny blask skóry, nawilża ją i chroni przed podrażnieniami oraz wywołującymi objawy hiperpigmentacji wolnymi rodnikami.
 • Zmniejsza podrażnienia obecne w warstwie średniej, które prowadzą do nadmiernej produkcji melaniny odpowiedzialnej za pojawianie się przebarwień. Eliminuje przebarwienia skóry.
 • Na najgłębszym poziomie skóry, technologia 3D dostarcza składniki odżywcze, regenerujące i łagodzące do miejsc, w których są najbardziej potrzebne, dając szybkie i niespotykane rezultaty działania już W CIĄGU 2 GODZIN od zastosowania preparatu.


Sposób użycia

 • Za pomocą palców nałóż krem na skórę twarzy i szyi.
 • Aby uzyskać maksymalne korzyści, stosuj rano i wieczorem po nałożeniu Korektora Redukującego Przebarwienia.
 • Następnie nałóż preparat z filtrem przeciwsłonecznym (np. BB Krem SPF 35), aby chronić skórę przed dalszymi uszkodzeniami.


Składniki

IDEAL RADIANCE Krem Rozświetlająco-Nawilżający zawiera składniki rozjaśniające, takie jak proteiny z pereł, czerwone algi, wyciąg z grochu oraz geranium europejskiego, które docierają do głębszych warstw skóry i skutecznie eliminują jej przebarwienia, co w konsekwencji prowadzi do poprawy jej kolorytu.

Napisz opinię

Imię i nazwisko:


Opinia: Uwaga: HTML nie jest interpretowany!

Ocena: Zła           Dobra

Wpisz kod w polu poniżej: