CHROMIUM STAR

CHROMIUM STAR

CHROMIUM STAR
Marka: Starlife
Kod produktu: CHROMIUM STAR 60tabl
Dostępność: W magazynie
Cena: 56.00zł
Ilość:       
CHROMIUM STAR

Na choroby związane z niedoborem chromu cierpi od czasu do czasu, co trzecia osoba. Symptomami deficytu są: zmęczenie, obniżona energia, rozdrażnienie, zaburzenia snu i koncentracji, bóle, zawroty głowy, drżenie rąk, skłonność do alkoholu i pragnienie czegoś słodkiego. Zanim sięgniesz po coś chemicznego by poprawić swoje samopoczucie spróbuj CHROMIUM STAR.

CHROM – to pierwiastek śladowy (mikroelement wśród minerałów) w organizmie. Obficie występuje jedynie w skorupie ziemskiej, w zanieczyszczonych smogiem i spalinami powietrzu nasz organizm potrzebuje niewielkich ilości chromu organicznego, a nie tego, który np. pokrywa lśniące części karoserii.

CO Z ŻYWNOŚCIĄ?
Nie można zbytnio liczyć, że codzienna dieta zaspokoi nasze zapotrzebowanie na dawkę chromu. Przetworzona żywność (np. w wyniku przemiału ziarna), bogata w cukry proste, nie tylko nie zawiera go w dostatecznej ilości ale też skutecznie potrafi usunąć chrom z organizmu. Najprościej, w przypadku deficytu na chrom, przyjmować go w postaci suplementu diety: CHROMIUM STAR.

Zawarte w nim sole chromowe kwasu pikolinowego, tzw. Chrom organiczny (nieorganiczny to, np. chlorek chromu, występuje w wielu rynkowych preparatach multiwitaminowych) jest dobrze wchłaniany i tolerowany przez organizm.

DLA KOGO CHROM?
Poziom chromu w organizmie obniża się stopniowo z wiekiem, wzrasta natomiast poziom cholesterolu LDL glukozy, insuliny a tym samym rośnie zagrożenie miażdżycą, cukrzycą i schorzeniami układu krążenia. Chrom nie jest lekarstwem, ale niekosztownym zabezpieczeniem dla wszystkich, którzy dbają o dobre samopoczucie i zdrowie. Już od II i III dekady życia niski poziom chromu niszczy serce, skraca życie, stając się powodem rozwoju cukrzycy II stopnia (cukrzycy dorosłych), chorób serca i rozwoju otyłości.

ZNACZENIE CHROMU W METABOLIZMIE:
Przemiany węglowodanów:
Chrom to niewielki regulator poziomu cukru. W zależności od potrzeb może obniżyć jego poziom lub podnosić, utrzymując go w najkorzystniejszych granicach. Hipoglikemia, nie jest chorobą, lecz jednym z objawów zaburzeń w gospodarce cukrowej organizmu, może towarzyszyć cukrzycy, ale także innym schorzeniom. Spadek poziomu cukru powoduje wówczas obniżony nastrój i rozdrażnienie. Pomaga nam wówczas zjedzenie czegoś słodkiego.

CUKRZYCA – niski poziom chromu podnosi stężenie glukozy i insuliny we krwi, przyczyniając się do rozwoju cukrzycy, otyłości i nadciśnienia.

Choroby serca i chrom:
Niedobór chromu w organizmie wiąże się ze wzorem poziomu cholesterolu we krwi i ryzykiem chorób układu sercowonaczyniowego, zwiększając zagrożenie wylewem i zawałem.
Skład geriatryczny – ilość chromu wiąże się z naszym wiekiem. Dbałość o prawidłowy jego poziom to dłuższa młodość. Chrom stymuluje wytwarzanie antystarzeniowego hormonu DHEA.

PROBLEMY Z WAGĄ:
Pikolinian chromu wpływa na redukcję masy ciała, wyłączając zasilanie twojego łaknienia na słodycze i drobne przekąski. Hamuje twój apetyt i pozwala łatwiej schudnąć.

CHROM W „BODY BUILDING” Wpływa na wydajność fizyczną, podnosi poziom energii mięsni, wpływa na budowę mięsni i obniża zawartość tłuszczu.

NADZIEJE JAKIE WIĄŻE SIĘ Z DZIAŁANIEM CHROMU:
− obniżenie poziomu cukru we krwi
− większa aktywność insuliny
− mniejszy poziom trójglicerydów
− więcej HDL cholesterolu (korzystnej frakcji)
− redukcja LDL cholesterolu (tego złego)
− poprawa odporności
− wzrost energii życiowej
− mniejsze otłuszczenie ciała
− wzrost hormonów młodości
− wydłużenie życia

Napisz opinię

Imię i nazwisko:


Opinia: Uwaga: HTML nie jest interpretowany!

Ocena: Zła           Dobra

Wpisz kod w polu poniżej: