CARNOSINE STAR

CARNOSINE STAR

CARNOSINE STAR
Marka: Starlife
Kod produktu: CARNOSINE STAR 60 KAPS
Dostępność: W magazynie
Cena: 294.00zł
Ilość:       

CARNOSINE STAR – NOWY POGROMCA STAROŚCI

 

Można traktować starość jako nieodzowny atrybut życia i bezczynnie obserwować powolny rozkład
ciała i umysłu. Ale można też powstrzymać niekorzystne zmiany i umykającą młodość. To wcale nie wymaga dużego wysiłku. Każdy, kto zdecyduje się wypowiedzieć wojnę starości i chorobie ma dziś sprzymierzeńca – CARNOSINE STAR – bezpieczną i skuteczną receptę na zdrowie i młodość.

Można traktować starość jako nieodzowny atrybut życia i bezczynnie obserwować powolny rozkład
ciała i umysłu. Ale można też powstrzymać niekorzystne zmiany i umykającą młodość. To wcale nie wymaga dużego wysiłku. Każdy, kto zdecyduje się wypowiedzieć wojnę starości i chorobie ma dziś sprzymierzeńca – CARNOSINE STAR – bezpieczną i skuteczną receptę na zdrowie i młodość.

Leżą one ukryte głęboko na poziomie molekularnym poszczególnych komórek. Każda z nich styka się codziennie z ogromną ilością związków chemicznych zwanych wolnymi rodnikami, których nadmiar wywołuje zmiany degeneracyjne narządów i zwiększa tempo starzenia się
organizmu.

Molekularni terroryści”

 

Wolne rodniki to przyczyna wszystkiego, co wiąże się ze starzeniem; pomarszczoną skórą, niedrożnością naczyń krwionośnych, zmętnieniem soczewki, zakłóceniem pracy narządów, degeneracją sieci neuronów, cukrzycą, Alzheimerem, nowotworami. Wolne rodniki to cząsteczki chemiczne (tlen i nie tylko), które utraciły jeden ze swoich elektronów krążących parami po orbicie atomów. Kradną, więc brakujący elektron (lub pozbywają się tego „nie do pary”) z najbliższej komórki. Miejscem ataku staje się warstwa ochronna komórki, chromosomy i geny. Szczególnie podatne na uszkodzenia są cząsteczki tłuszczów, które w dużych ilościach znajdują się w delikatnej strukturze błon komórkowych i we krwi. Tłuszcze jełczeją podobnie jak pozostawione w
temperaturze pokojowej masło.

Uszkodzeniu ulegają również białka. Około 50. roku życia 1/3 białek występujących w komórce może zmienić się pod wpływem wolnych rodników w bezwartościową masę. Uszkodzone geny
hamują prawidłowy podział komórki i mogą zamienić ją w komórkę nowotworową.

Komórka „choruje”, gdy ilość uszkodzeń osiągnie stan, od którego nie ma już odwrotu. Tak to
ciągła, choć często w efekcie końcowym – daremna walka komórek o przetrwanie, staje się początkiem starzenia wraz ze wszystkimi jego następstwami.

 

Odpowiedź na atak

 

Na szczęście organizm nie poddaje się tak łatwo atakom wolnych rodników. Natura wyposażyła
każdego z nas w system skutecznej obrony – antyoksydanty (lub inaczej przeciwutleniacze). Chemiczna budowa tych związków (witamin, hormonów, aminokwasów, minerałów i innych) pozwala skutecznie rozbroić groźne wolne rodniki. Poświęcając jeden ze swoich elektronów, zaspakajają „krwiożercze” ich potrzeby, zamieniając je w nieszkodliwe cząsteczki. Niektóre z nich, jak np. w CARNOSINE STAR mogą być bardzo skuteczne w walce ze starością i stanowią silny
oręż w walce z chorobami, tak jak czynią to antybiotyki i szczepionki.

W związku z postępującym skażeniem środowiska, w którym żyjemy nasz organizm walczy z wolnymi rodnikami pochodzącymi z pestycydów, promieniowania, spalin, smogu, leków chemicznych oraz substancjami obcymi, które występują w wysoce przetworzonych produktach spożywczych. Potrzebujemy, więc więcej antyoksydantów!!!

Szczególny wpływ na stan zdrowia długośc i komfort życia ma to co jemy !

 

Pożywienie to nic innego jak zespół różnorodnych związków chemicznych (chemicznych tym
antyoksydantów), które docierają do wnętrza komórek wpływają na ich funkcje i żywotność. Wzbogacenie diety CARNOSINE STAR może zamienić nasze komórki w fortece odporne na oblężenia i ataki wolnych rodników. Lekkomyślne podejście do diety i suplementacji naraża nas na przedwczesne starzenie, choroby, zmniejsza szanse na długie i zdrowe życie.

 

CARNOSINE STAR - Pogromca starości

 

Sposób użycia
1 kapsułka 2× dziennie podczas posiłku.
Uwaga: Produkt nie zastępuje zróżnicowanej diety. Nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży i karmiących. Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu w sposób niedostępny dla małych dzieci.
Zawiera składniki alergenne: ryby i ich pochodne.

Skład
(2 kaps.): Karnozyna 1.000mg. 
Substancje dodatkowe: roślinny stearynian magnezu (substancja przeciwzbrylająca). 
Kapsułka żelatynowa-wytworzona z żelatyny pochodzenia zwierzęcego.

Napisz opinię

Imię i nazwisko:


Opinia: Uwaga: HTML nie jest interpretowany!

Ocena: Zła           Dobra

Wpisz kod w polu poniżej: