MIGRELIFE

MIGRELIFE

MIGRELIFE
Marka: Starlife
Kod produktu: MIGRELIFE 60 KAPS
Dostępność: W magazynie
Cena: 78.00zł
Ilość:       

Migralife i… ból z głowy

Głowa boli nas po nie przespanej nocy, przy zmianie pogody, grypie lub gdy cierpimy na niestrawność.Czasami „pęka” bez wyraźnej przyczyny. Tłumaczymy to migreną, przepracowaniem, stresem lub gwałtownym spadkiem ciśnienia.

Ból głowy może być dolegliwością samą w sobie. Może towarzyszyć innym schorzeniom np.: chorobom oczu, uszu, zwyrodnieniom kręgosłupa, urazom czaszki albo zapowiadać poważny problem ze zdrowiem. Ból, to zawsze sygnał ostrzegawczy, że w organizmie dzieje się coś niepokojącego.

Samoistne (pierwotne) bóle głowy, do których zaliczamy migrenę i tzw. ból klasterowy (napięciowy) trapią nas częściej niż przeziębienia. Trudno nazwać je „chorobą arystokracji”, bo statystycznie rzecz ujmując, cierpi na nie około 4 milionów Polaków. Ich przyczyny nie zostały do końca poznane. W przypadku migreny podkreśla się rolę czynnika genetycznego i problemów naczyniowych w obrębie głowy i zaburzeń w działaniu serotoniny oraz tlenku azotu. Przy bólach napięciowych zwraca się uwagę na napięcia emocjonalne.

Każdy z nas ma własne sposoby na pozbycie się ćmiącego czy tępego bólu głowy. Jednym wystarcza spacer albo zimny okład, niektórym pomaga masaż i kąpiel stóp. Ciągle jednak w leczeniu bólów głowy dominuje farmakologia, której nie należy stasować na własną rękę, bo to
co pomaga sąsiadce nam może zaszkodzić.

My też mamy swój własny sposób, który pomaga wygrać z bólem głowy i chcemy się nim z Państwem podzielić.

Mocne uderzenie – „Migrelife” i kąpiel rozmarynowa stóp.

Migralife – to naturalna roślinna „aspiryna”. Wykorzystuje leczniczą moc ziół znanych medycynie naturalnej od wieków. W liściach złocienia, maruny, mięty pieprzowej, rozmarynu (składniki migralife) drzemią siły, które uwalniają nas od bólu.

Migralife zapobiega atakom migreny, łagodzi i skraca jej przebieg. Pomaga usuwać bóle głowy powstające z innych przyczyn, ponieważ posiada właściwości przeciwbakteryjne i antyalergiczne dlatego migralife możesz stosować nie tylko w migrenach, ale także w przypadku:

  • bólów artretycznych,
  • w stanach zapalnych rwy kulszowej i nerwu trójdzielnego
  • w bolesnym napięciu mięśni
  • w leczeniu astmy
  • w problemach trawiennych: wzdęciach, problemach pęcherzyka żółciowego
  • spastycznej okrężnicy
  • bolesnym miesiączkowaniu

 Dawkowanie : Zażywaj 2 x 1 kaps. dziennie podczas posiłku.

 Wypróbuj jak działa kąpiel stóp w naparze rozmarynu !

Zrób napar z 1 filiżanki suszonego ziela rozmarynu i 1-2 l wody. Zanurz stopy w ciepłej kąpieli z 10 minut, tak by napar pokrywał kostki a
następnie włóż stopy do lodowatej wody i powtórz kąpiel.

Gwarantujemy, że nasze „mocne uderzenie” pomaga! Stosuj „MIGRELIFE” regularnie, gdy często odczuwasz bóle głowy.

Napisz opinię

Imię i nazwisko:


Opinia: Uwaga: HTML nie jest interpretowany!

Ocena: Zła           Dobra

Wpisz kod w polu poniżej: